Neden Traverten?


Güzelliği ve dayanıklılığı gibi pek çok nedenden dolayı zemin uygulamalarında sıklıkla tercih edilen popüler doğal taş türlerinden biridir traverten. Mimaride ise travertenleri ilk kez romalılar kullanmıştır ve genellikle yapı taşı olarak değerlendirmişlerdir. Traverteni, Grasdek deneyimi ve mimari bakış açısı ile birlikte iç veya dış mekan mimarisinde kullanmanız için sizin de mükemmel sebepleriniz var.

Zamansızdır

Traverten eşleşmesi zor bir güzelliğe ve zamana meydan okuyan bir yapıya sahiptir. Geçmişte tapınaklar ve anıtlar gibi zamana meydan okuyan yapıların büyük bir çoğunluğu tamamen travertenden yapılmıştır.beyaz, altın, ten rengi ve açık kahverengi ve bazen de daha koyu paslı kırmızı tonlarla farklı ve klasik bir görünüm sunar. Travertenin en çekici yönlerinden biri, benzersiz pastel renk tonlarına sahip olmasıdır.

Fonksiyoneldir

Traverten birçok formda bulunur. Bu, bir yenileme işlemi sırasında uyumlu bir görüntü elde edilmesini kolaylaştırır.

Düşük Maliyetlidir

Doğal taşın benzersiz güzelliğini istiyorsanız, traverten mükemmel bir seçimdir. Traverten halen lüks bir doğal taş seçeneği olsa da, mermer veya granit zemin kaplamadan daha uygun bir fiyata sahiptir. Hem göz zevkinizi doldurmak isteyip hemde bütçenizi düşünüyorsanız traverten sizin için mükemmel bir tercihten daha ötesidir.
Şimdi sizde benzersiz GRASDEK tasarımlarının hayatınıza kattığı
ayrıcalığın ve tutkunun keyfini çıkarmak istemez misiniz ?