Çeyrek Asırlık Tecrübe


1995’ten beri, yapıların estetik ve yenilikçi tasarımlarla yeniden doğuşuna aracılık ediyoruz.HAKKIMIZDAGrasdek; 1995’ten beri dekorasyon ve restorasyon sektöründe hizmet vermekte olup yapıların Mermer, Traverten ve Granit malzemeleri ile çevreyle uyumlu, estetik, yenilikçi ve işlevsel tasarımlarla yeniden doğuşuna aracılık etmiştir. Bugüne kadar, yurtiçinde birçok şehirde ve yurtdışında İngiltere, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Irak, Filipinler gibi ülkelerde İş Merkezi, Alışveriş Merkezi, Otel, Kongre Binası, İdari Bina ve Metro İnşaatı gibi büyük projelerde sahip olduğu kaliteyi ve sektörel örnek olarak kabul edilebilecek deneyimini en ince ayrıntısına kadar kanıtlayıp dünyanın farklı şehirlerinde başarılı projelere imzasını atmıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla ürünlerinin üretim aşamasından uygulama aşamasına kadar olan tüm süreçleri büyük bir titizlik içerisinde, özen ve kalite odaklı yönetmektedir. Estetiğin ve teknolojinin uyumlu birlikteliğini, doğal malzemelerin ve çevre bilincinin ahenkli işbirliğini sağlamak önceliklerimiz arasındadır. Yapıların çevresine uyumlu yenilikçi ve işlevsel tasarımlarla biçimlendirilmesi her zaman tutkumuz olmuştur. Özgün ve işlevsel ürünlerimiz ile müşterilerimizin ve mimarlarımızın hayallerini gerçekleştirmekte ve bu sayede kendine özgü karakterleri olan yapılar inşaa etmekteyiz.


MİSYONUMUZDekorasyon ve restorasyon sektöründeki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede özgün ve çözüm odaklı projeler hazırlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için özverili bir şekilde çalışmak ilk önceliğimizdir.


VİZYONUMUZÇeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı dekorasyon ve restorasyon sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışındaki kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütüp sonlandırmaktır. Özgün, güçlü ve yenilikçi yapısını koruyarak, pozitif değer katan çevreci yapılar inşaa ederek dekorasyon ve restorasyon sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.