GİZLİLİK POLİTİKASIGİZLİLİK POLİTİKASIİşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, www.grasdek.com sitesinin (Bundan böyle kısaca "Site" olarak anılacaktır) kullanıcılarına ait bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

GRASDEK, Site’nin kullanımı sırasında kendisine temin edilen veya kendisi tarafından edinilen bilgileri, işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam doğrultusunda bilmesi gereken çalışanları, alt yüklenicileri ve bağlı kuruluşlarına ifşa edebilecek, bunlar dışında üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır. Site içerisinde yer alan e-bülten üyeliğine kayıt olunması ile GRASDEK tarafından formla birlikte Kullanıcı’nın formu gönderdiği tarih-saat bilgisi, benzersiz IP adresi ve kullandığı bilgisayarın tarayıcı bilgisi, versiyonu, ekran çözünürlüğü gibi anonim bilgiler kaydedilmektedir.

Söz konusu bilgiler, Kullanım Koşulları’nda belirtilen hallerin dışında, Kullanıcı ile Kullanıcı’ya sağlanan hizmetlere ilişkin temas kurmak veya Kullanıcı’nın Site’yi kullanımı ile ilgili tecrübesini iyileştirmek (mevcut hizmetlerin geliştirilmesi, yeni hizmetler oluşturulması ve kişiye özel hizmetler sunulması gibi) amacıyla kullanılabileceği gibi, Kullanıcı’nın kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapma, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında bulunma amacıyla da kullanılabilecektir.

GRASDEK, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GRASDEK'in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
GRASDEK, yukarıda anılan amaçlarla ilgili verileri Kullanıcı’nın bulunduğu ülke dışında dünyanın herhangi bir yerinde bulunan sunucularına (sunucular kendisine, bağlı şirketlerine veya alt yüklenicilerine ait olabilir) aktarma hakkına sahiptir.

Site üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, GRASDEK bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

GRASDEK, işbu Gizlilik Politikası’nı dilediği zaman değiştirebilir. Eğer Gizlilik Bildiriminde yer alan koşulların geliştirilmesi konusunda fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız iletisim@grasdek.com adresi üzerinden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak bu durum Gizlilik Bildirimi ile bağlı olmadığınız veya burada yer alan koşulları kabul etmediğiniz veya uymak zorunda olmadığınız anlamına gelmez.

GRASDEK’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri Site’de güncel Gizlilik Politikası’nın yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır. Gerçekleşen değişiklikleri düzenli aralıklarla takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Site kullanıcılarına ayrıca veya tek tek bir bilgilendirmede bulunmaz.